Dodany: 2012-05-14 12:24:24
 

Przejście dla pieszychNiezależnie od typu drogi publicznej wyłączając oczywiście autostrady jak również drogi szybkiego ruchu musi znajdować się na niej przejście dla pierwszych, zapewniające bezpieczne przechodzenie pieszych przez jezdnię po której porusza się dajmy na to nauka jazdy.

 

Z reguły jest to miejsce, gdzie znajdują się białe pasy oraz dodatkowo w niektórych przypadkach sygnalizacja świetlna mająca za zadanie chronić pieszych przez niebezpieczeństwem nieuprawnionego wtargnięcia na jezdnię. Dzięki temu, iż nauka jazdy Kraków prowadząca jazdy dla swoich kursantów opisała wcześniej na zajęciach praktycznych to miejsce osobom szkolącym znacznie łatwiej będzie je dostrzec na drodze oraz w odpowiedni sposób zareagować na osoby chcące przejść przez jezdnię.

 

Tylko dzięki nim tak naprawdę droga, którą pokonują piesi będzie bezpieczna gdyż w miejscach, gdzie przechodzić nie można występować będą bardzo duże zagrożenia a tym sam z reguły są to miejsca o bardzo ograniczonej widoczności na co uwagę na zajęciach oraz w czasie jazd zwraca uwagę nauka jazdy Kraków ucząc przyszłych kierowców poruszania się po drogach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przejście dla pieszych
Nick: