Dodany: 2012-05-14 12:10:26
 

Pierwszeństwo przejazduJednym z najważniejszych znaków drogowych do których bezwzględnie musi stosować się każda nauka jazdy jest oczywiście „ustąp pierwszeństwa przejazdu”. Znak ten znajduje się przede wszystkim na drogach podporządkowanych a więc kierujący mają obowiązek bezwzględnego się doń stosowania.

 

Każde naruszenie tegoż przepisu będzie skutkowało nie tylko wywołaniem bezpośredniego zagrożenia na drodze dla innych kierujących lecz również poniesieniem przez kierowcę łamiącego ten zakaz dotkliwych konsekwencji. I to zarówno kiedy mowa o mandatach karnych jak również i punktach, które także za nieprzepisową jazdę otrzymać również nauka jazdy Kraków. Podmiot ten z reguły jednakże porusza się w zupełnie inny sposób niż pozostali uczestnicy ruchu drogowego.

 

Za jego kierownicą zasiadają bowiem kursanci których nauka jazdy Kraków przygotowuje do egzaminu państwowego odbywającego się w Wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego, właściwego danemu województwu. W tym przypadku małopolskiego a więc egzaminy odbywać się będą w Krakowie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pierwszeństwo przejazdu
Nick: