Dodany: 2012-05-14 11:54:45
 

Czym jest droga zatrzymaniaObecnie każda nauka jazdy zwraca uwagę zarówno zajęciach teoretycznych jak i praktycznych na to czym tak naprawdę jest droga hamowania. Dla większości kierowców pomimo, że nie ma ona większego znaczenia to odgrywa bardzo dużą rolę w bezpiecznym przemieszczaniu się po drogach.

 

Dla większości sygnałem, który sprawia, że droga hamowania nabierać będzie zupełnie innego znaczenia w tym również nauka jazdy Kraków będzie o tym przypominać jest alkohol. To właśnie on powoduje, że droga hamowania w każdych warunkach ulegnie znaczącemu wydłużeniu. Zmniejsza się bowiem szybkość reakcji kierującego na wszystkie sytuacje mające miejsce na drodze. A to jest bardzo szybka droga do tego, aby stać się sprawcą kolizji w ruchu drogowym.

 

Czy warto ryzykować utratę prawa jazdy poprzez własną nieodpowiedzialność? Oczywiście, że nie! Dzięki temu, że jesteśmy trzeźwi za kierownicą również nauka jazdy Kraków jest zadowolona, że zdołała nam przekazać odpowiednią wiedzę z zakresu przepisów o ruchu drogowym. Nie trudno się jednak temu dziwić, gdyż stale rosnąca liczba pijanych kierowców to prawdziwa zmora polskich dróg..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest droga zatrzymania
Nick: