Dodany: 2012-05-14 11:30:05
 

Droga hamowaniaNa pierwszych zajęciach dla kierowców, które prowadzi nauka jazdy z całą pewnością dowiemy się czym tak naprawdę jest droga hamowania oraz to w jaki sposób manewr hamowania należy wykonywać aby nie zagrażać sobie oraz innym uczestnikom ruchu drogowego.

 

Wiadomym jest bowiem fakt, iż znacznie dłuższa będzie ta, gdy poruszamy się na śliskiej bądź mokrej nawierzchni. Nie bez znaczenia jest również to, że droga hamowania zależna jest również od tego jakie posiadamy opony w naszym samochodzie.

 

Kiedy są one nowe z cała pewnością zarówno nauka jazdy Kraków jak i inni kierujący pojazdami samochodowymi z cała pewnością ją skrócą na tyle aby zachować bezpieczny odstęp od pojazdu znajdującego się przed nami. Nie bez znaczenia będą również hamulce a właściwie klocki hamulcowe. Dzięki tym właśnie podzespołom nauka jazdy Kraków tak naprawdę może kontrolować swój pojazd i znacznie szybciej reagować na wszelkie sytuacje które mają miejsce na drodze nie stanowiąc jednocześnie zagrożenia dla pozostałych kierujących..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Droga hamowania
Nick: