Dodany: 2012-05-14 08:07:47
 

Obowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjneObecnie prowadzenie nauki jazdy to nie tylko zajmowanie się samą firmą, posiadanie odpowiednich uprawnień jak również odpowiednio dużego taboru samochodowego. To przede wszystkim ubezpieczenie OC, które musi posiadać każda nauka jazdy aby móc prowadzić ośrodek szkolenia.

 

Poprzez to ubezpieczenie bowiem może zostać dopuszczona do ruchu drogowego. Wystarczy aby w dokumentach które ma przy sobie osoba prócz prawa jazdy posiadała również opłacony druk polisy odpowiedzialności cywilnej. To wystarczy, aby kontrola przeprowadzona przez policję nie niosła przykrych skutków dla szkoły nauki jazdy jak również osoby instruktora. Uczestnicząc nawet w wypadku drogowym czy kolizji nauka jazdy Poznań nie poniesie przykrych konsekwencji.

 

Co jedynie będzie musiała zapłacić mandat. Dziać się tak będzie jednakże w sytuacji kiedy nauka jazdy Poznań będzie prowadzona tylko i wyłącznie przez osobę która złamie przepisy o ruchu drogowym a więc za kierownicą pojazdu nie będzie znajdować się kursant. Tak czy inaczej obowiązkowe ubezpieczenie samochodu zwane OC musi być poparte odpowiednim dokumentem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Obowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjne
Nick: