Dodany: 2012-05-14 08:03:28
 

Polisa OCKierując pojazdami mechanicznymi i nie ma znaczenia czy będzie to nauka jazdy czy też inny pojazd koniecznym staje się posiadanie odpowiednich dokumentów. Jednym z takich jest oczywiście Policja odpowiedzialności cywilnej a więc dokument który okazujemy zawsze wówczas kiedy stajemy do kontroli drogowej.

 

Jest on prócz posiadanego prawa jazdy do którego przygotowała nas nauka jazdy Poznań najważniejszym dokumentem jaki bezwzględnie posiadać musimy kierując samochodem. Bez niego tak naprawdę nie możemy wyjechać na żadną polską drogę. Jest więc bez większego znaczenia czy będzie to droga niepubliczna czy też publiczna. Nie mając opłaconej polisy ubezpieczenia AC nie możemy zrobić absolutnie nic z naszym pojazdem. Musi być więc ona bezwzględnie opłacona.

 

Gdy tak się nie stanie i zatrzymani zostaniemy do kontroli drogowej nie posiadając ważnego tego dokumentu z cała pewnością należący do nas dowód rejestracyjny pojazdu zostanie nam zatrzymany do chwili aż ubezpieczenie AC zapłacimy. Co ważniejsze prowadząc szkolenia dla kierowców nauka jazdy Poznań również musi ją posiadać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Polisa OC
Nick: