Dodany: 2012-05-11 14:19:06
 

Polisa ACNie bez znaczenia jest to, iż większość polskich kierowców zaczyna coraz bardziej zastanawiać się nad tym czy dobrym rozwiązaniem będzie ubezpieczenie autocasco i czy w ogóle w ich przypadku będzie ono opłacalną inwestycją.

 

Oczywiście tutaj przepisy co do polis AC mówią jasno, że nie każdy kierowca będzie mógł ubezpieczyć swój samochód. Nie mogą uczynić tego przede wszystkim osoby fizyczne jak również firmy takie jak nauka jazdy Poznań, których pojazdy są z reguły starsze niż okres dziesięcioletni. Wówczas takie ubezpieczenie byłoby atrakcyjne tylko i wyłącznie dla kierowcy a nie ubezpieczyciela dlatego też jeśli wchodzisz w posiadanie nowego samochodu takiego jak nauka jazdy Poznań czy też mającego nie mniej niżą 10 lat warto skorzystać z wielu promocji towarzystw ubezpieczeniowych i zakupić w pakiecie ubezpieczenie AC, AC oraz NNW.

 

Dzięki temu nauka jazdy Poznań będzie płacić znacznie mniej za utrzymanie i dopuszczenie do ruchu własnych pojazdów na których uczyć się będą następne pokolenia kierowców. Pakiet ubezpieczeń może być nawet o kilkadziesiąt procent tańszy niż ubezpieczenie kupowane osobno..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Polisa AC
Nick: